Web Hizmetleri

''Kreatif Fikirler, Mutlu Müşteriler''

Sektöre Özel Tam Web Sitesi Hizmeti;
Sizin renkleriniz sizin çizginiz. Kurumsal kimliğinize yansıtan size özgün tasarlanmış bir web sitesi ile rakiplerinizden bir adım önde olursunuz. Bir çok ajansın yapmış olduğu alışılmış ve hazır yazılımlar yerine sizin kurumsal kimliğinize göre tasarlanmış ve kodlanmış özel web siteleri yapıyoruz. Çok dilli bir web sitesi ile müşterilerinize ana dillerinde sitenize erişim olanağı verecektir. Yabancı müşteriler böylece rahatlıkla web sitesini kullanıp, yazılanları anlayabilecekler sizinle irtibat kurabileceklerdir.

Pazar Araştırması;
Sadece web sitesi yapmıyoruz firmanız ile ilgili sektörel pazar araştırması yapıyoruz. Google arama motorunu baz alarak sektörünüz ile ilgili en fazla aranılan anahtar kelimeleri tespit edip sitenizin mevcut sıralamalarını raporluyor ve yol haritamızı oluşturuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmeti;
Talebiniz yönünde sitenizi arama motorları ile dost hale getirip gerekli site içi SEO çalışmalarını yapıyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile en çok geri dönüşümü alacağınız en önemli anahtar kelimelerde sitenizi yükseltip arama motorlarında görünür hale getiriyoruz.

Destek siteler kurulması;
Eğer sektöre yeni girmiş marka ve hizmetlerinizin bilinirliği az ise size özel sanal bir hizmet ağı kuruyoruz. Ana sitenizi destekleyecek sektörünüzle alakalı alt bloglar ve web siteleri kurulması ile hem stratejik bir pazarlama hem de kendinize istediğiniz şekilde yapılandırabileceğiniz sanal rakipler yaratmış oluyoruz. Bu sayede hizmet bilinirliği artmış oluyor ve satışlarınızı arttırıyor. Ayrıca bu siteler sayesinde ana sitenize sektörel link bağlantıları kurmuş oluyoruz. Kurulan alt siteler facebook, twitter, youtube, rss, haber bülteni entegreli 0 arama motoru dostu etkileşimli siteler olacaktır. Bu sitelere düzenli olarak sektörel özgün içerikler eklenir. Sitelerin içerikleri büyüdükçe aldıkları trafikte artar. Temel amacımız arama motorlarından anahtar kelime odaklı ziyaretçileri çekerek bu gelen normal internet kullanıcılarını sizin düzenli müşteriniz haline getirmektir.

Video Pazarlama;
Bulunduğunuz sektör ile ilgili kaliteli ve ilgi çekici videoları Youtube üzerinde sizin marka ve site bilgileriniz ile paylaşıyoruz. Bu çalışma sayesinde hem markanızın bilinilirliği artarken hem de bu mecralardan önemli ölçüde trafik elde ediyoruz.

Forum ve Blog Tanıtımı;

Sektörel forum ve bloglarda potansiyel müşterilerin ürünler ile ilgili araştırma yaptıkları internette ki ilk alanlardan biridir. 100′den fazla Türkçe forum sitesinde firmanız ve hizmetleriniz ile ilgili tanıtım ve tavsiye yazıları paylaşıyoruz. Bu yazıları belli periyotlar ile takip edip yorumlara cevap veriyoruz.

Bu ürünü sepete eklediniz: