Tasarım Hizmetleri

''Kreatif Fikirler, Mutlu Müşteriler''

Basılı ve ya dijital mecralarda mesajların amacı, bireylerin algılama, inanma, hissetme, anımsama ve düşünme gibi çeşitli bilinçsel süreçlerini etkileyerek, satın alma kararlarını belirlemeye yönelik olurlar.

Marka, amblem ve logo yapımı firmanın kurumsallığa geçmesinde en önemli rolü oynar. Belirli bir ürün ya da hizmet için mutlak onun kimliğini belirleyen ve o malın rakip mallardan ayırt edilmesini sağlayan isim, simge, şekil belirlenmelidir. Dikkat çekici, firmayı tanıtıcı, özgün ve estetik özelliklere sahip olan bir marka oluşturulması çok önemlidir.

Firmaların kurumsallığa geçmesi profesyonel bir ekip elinden ve eğitimli grafik tasarımcılar ile yapılması gerekir. Marka, amblem ve logolarının zaman içinde değiştirilmesi ve yenilenmesi zahmetli ayrıca firma itibarı açısından marka tarihini zedeleyen etkilere yol açabilir. Orijinal, dikkat çekici, okunaklı, tüketici zihninde karmaşaya yol açmayan, kolay algılanan ve özendirici olmalıdır. Firma, ürün ya da hizmetine uygun olmayan kurumsal kimlik çalışmaları firmanın hatırlanması zorlaştırır ve temsil ettiği ürün ya da hizmeti sıradanlaştırır.

Grafik tasarım ekibimiz en basit bir kart ve ya etiket tasarımında bile titizlikle bu detaylara tek tek uyar ve kurumsal kimliği gerçekten olması gerektiği gibi sunar. Bir çizgi bile yeri geldiğinde bir firmayı temsil edebilir yeter ki altında anlatılmak istenen kurumsallığı temsil edebilsin ve anlaşılır olsun.

Kurumsal Kimlik Çalışmaları;

Logo tasarımı, Antetli kağıt tasarımı, Zarf tasarımı, Kartvizit tasarımı, Sunum dosyası tasarımı, Bloknot tasarımı, Haberleşme formları, Kurum içi yönlendirmeleri, Muhasebe dökümantasyonlarının tasarımı(fatura, irsaliye, makbuz vb…), Şirket giyim ve davranış kuralları, Dijital materyallerin tasarımı, Kurumsal kimlik kullanım standartları kılavuzu, Araç/filo giydirme tasarımları, Tabela, afiş, reklam panoları tasarımı, Bina cephesi ve iç tasarımı, Tanıtım materyalleri tasarımı (katalog, broşür, insert, kit vb…), Promosyon ürünleri tasarımları, Gazete, dergi ve/veya diğer tanıtım materyalleri, Web Sitesi tasarımı, Çalışan forma ve iş elbiseleri tasarımı başta olmak üzere firmaların bütün kurumsal kimlik çalışmaları ve uygulamalarını büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyoruz.

 

Bu ürünü sepete eklediniz: