Hakkımızda

Tarihçemiz

Karaman’da ofisimizi açtığımız Mayıs 2012 ten bu yana Promosyon Ürünleri sektöründe tam 7 yılımızı geride bıraktık. Bu uzun sayılabilecek süre zarfında müşterilerimize istedikleri hizmeti ve ürünleri sunmak için çok çalıştık . Bu çalışmalar ışığında yepyeni şeyler öğrendik ve müşterilerimizin destekleriyle hep büyüdük.

Geldiğimiz noktada bir firmanın ihtiyacı olan tüm promosyon ürünlerini, ithalat ve iç piyasadan satın alma yoluyla karşılayabilmekte, ayrıca tüm basılı matbaa ürünlerini de iş ortaklarımız aracılığıyla müşterilerimize yüksek kalitede sunabilmekteyiz.

Sektörde yüzlerce promosyon firması varken neden Alinda Promosyon sorunuzu kısaca cevaplamak isteriz:

  • İlk olarak bizi en zorlu zamanlarda bile daima güler yüzlü bulursunuz.
  • Bizimle iletişim kurmak çok kolaydır. Dürüstlüğümüzden asla ödün vermeyiz.
  • Eksiklerimizi, hatalarımızı hemen sizinle paylaşırız.
  • Teslimatlarımızı tam zamanında yaparız. Acil işleriniz bizim için önemlidir. Gece sizin için mesaiye kalmak bizim için hiç sorun olmaz.
  • Kısaca özetlemek gerekirse: Bize nazınız geçer.

Kaliteli hizmet ve ürün anlayışımızla, promosyon sektöründe ki 7 yıllık tecrübemizi müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Sizi de ürün ve hizmetlerimizi görmeye, bizi tanımaya davet ediyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Hızlı Teslimat

Siz değerli müşterilemizin her zaman yanındayız. Gerek yetkililerimiz  gerekse makine parkurumuz,  istenilen talebin hızlı bir şekilde üretimini yaparak tarafınıza kargolanıyor.

Mutlak Ulaşılabilirlik

Sektörel Anlamda bir diğer önemli sorun, yetkililer ile görüşememek veya ulaşamamaktır. Sizler için biz bu halkaların içerisinde değiliz. 6 Gün/ 24 Saat Yetkililerimize Ulaşabilirsiniz.

Ödeme Şekilleri

Mevcut piyasa koşulları gereğince ödeme ile alakalı problemler yaşanılabiliyor. İster EFT/Havale, İster Mail Order, İsterseniz de Kapıda Ödeme ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.
From100.000'lerce Telefon AramasıTo1000'lerce Proje Teslimatı

Üretim ve Memnuniyet

''Kreatif Fikirler, Mutlu Müşteriler''''Her Yaptığımız Üretim, Referansımızdır''

”Hedefimizin Ucu Birazcık Açık”

Bazen dostlarımız arasında konuşmalarımızda bize üretim konusunda çok hassas olduğumuzu söylüyorlar. Kaliteli ürün kullanıp kar marjınızı azaltıyorsunuz diyorlar. ”Bırakın biz az kar elde edelim. Bize paradan ziyade müşteri memnuniyeti lazım” diyoruz. Çünkü bir müşterimizin bile üretimimizi yada tavrımızı beğenmemesi demek bizim için günlük ufak bir kayıp ama zaman kavramını yıla çevirdiğimiz zaman, 5 günde bir müşteri kaybetmek demek yılda 73 müşteri kaybetmek demektir. 10 yılda bu sayı 730 müşteri kaybıdır. Bizim sektörel olarak hedefimiz her zaman yükseliştir, fakat işi manevi anlamda baktığınız zaman evlatlarımızın koltuğumuzu devraldıklarında bizim kötümser gidişatımızı değil de hedefini sektöre yön veren şirket olarak benimsemesini isteriz.

Bu ürünü sepete eklediniz: