Etik Prensiplerimiz

ETİK PRENSİPLERİMİZ

Bağlılık
Alinda olarak, temeli dürüstlük ve açık iletişime dayalı olan bağlılık ilkemizi, müşterilerimizle, çalışanlarımızla ve paydaşlarımızla paylaşırız. Bağlılık, organizasyonumuz içindeki tüm operasyonların temel unsurlarından biridir.

İnsana Saygı ve Fırsat eşitliği
İnsana Saygı ve Fırsat eşitliği sunduğumuz tüm hizmetlerimizin merkezinde yer alır. Alinda olarak, bireylerin ırkına, kökenine, cinsiyetine, inancına, dinine veya yaşam tarzı tercihlerine bakmaksızın herkese eşit fırsatlar sunmayı taahhüt ediyoruz. Yaşam kalitesini artırmak, her bireyin saygı, itibar ve değerini artırmak anlamına gelir. Alinda olarak tüm bireyler için karşılıklı saygı üzerine kurulu bir iş ortamı sağlıyoruz; her bireyin kuruma kattığı deneyime ve beceriye saygı duyuyor, değer veriyoruz.

Şeffaflık
Şeffaflık, kültürümüzün önemli parçalarından biridir. Tüm iş ortaklarımıza, şirketimiz ve işimiz hakkında doğru ve net bilgiye ulaşma imkânını sağlıyoruz. Tüketicilerimize en iyi kalitede hizmet sunuyor, onlara artı değer yaratmanın yollarını arıyoruz. Tedarikçilerimizle adil şartlarda, etik, net ve anlaşılır sözleşmeler yapıyoruz.

İş Bütünlüğü
Alinda Grup olarak, yasalara aykırı ya da adil olmayan hiç bir işe tolerans göstermeyiz. Tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza etik presiplerimizi açıkça aktarırız. Onlardan da bu prensipleri uygun olmayacak durumları bizimle paylaşmalarını bekleriz. Bu prensipler tüm Alinda Grup çalışanları tarafından anlaşılır ve benimsenir.

Closeup of a business people with hands together
Bu ürünü sepete eklediniz: